Een passie voor
kunst?
Wij hebben een
kunstklas!
De overstap van de basisschool naar de brugklas is leuk en kan ook spannend zijn. Op SG Nelson Mandela zorgen wij ervoor dat je het gezellig gaat hebben. In de eerste week zijn er veel activiteiten zodat je klasgenootjes goed leert kennen. In plaats van een juf van meester krijg je een mentor. De mentor maakt je wegwijs op school. We willen dat jij je prettig voelt op je nieuwe school. Dat maakt het leren ook een stuk leuker! Daar gaan we voor.
Aanmelden voor leerjaar 1 is mogelijk tussen 1 en 15 maart 2023 na het verkrijgen van de code die wordt vertaald door de basisscholen. Met deze code worden alle overdrachtsgegevens (zoals het rapport etc) tussen de scholen uitgewisseld.
Aanmelden voor leerjaar 2 of hoger is mogelijk buiten deze periode. Leerlingen die op 1 mei worden gevolgd, kunnen alleen worden geplaatst als er plek is in het geformeerde aantal klassen/groepen. Dit geldt voor instroom in alle jaarlagen, zowel voor interne als externe aanmeldingen.
Het Brugboek
Je hebt het vast al vaak gehoord: het is op de middelbare school anders dan op de basisschool. Maar wat is er dan zo anders?
Voor leerlingen in groep 8 hebben we een speciaal Brugboek gemaakt. Met veel informatie over de overstap naar de middelbare school én veel informatie over onze school.