School voor openbaar en algemeen bijzonder vmbo, mavo en gemengde leerweg

Kies een PSG-school

De gemeente Purmerend heeft het initiatief genomen om op een eigentijdse manier aandacht te besteden aan de dag van de leerplicht (21 maart). In een setting die lijkt op de quiz “Ik hou van Holland”, werd er een strijd geleverd tussen twee klassen van SG Antoní Gaudí en twee klassen van SG Nelson Mandela. De derde klassen waren uitverkoren voor deze dag. 
{igallery id=8825|cid=9|pid=1|type=category|children=0|showmenu=0|tags=|limit=0}

Burgemeester Don Bijl opende de middag en gaf een inleiding op het onderwerp. Daarna barstte de strijd tussen de twee scholen los. In een uitdagende quiz met verschillende onderdelen leefden de leerlingen van de twee scholen enorm mee met de vijf leerlingen die per team het panel vormden. Op de tribune werd er actief meegedaan en lieten de leerlingen van de beide scholen zich niet onbetuigd. Onder leiding van leerplichtambtenaar Marcel Kramer werden de verschillende onderdelen van de quiz afgelopen en hengelden de leerlingen van onze school de punten vakkundig binnen.

Aan het einde van de quiz werd al snel duidelijk dat onze school glansrijk de overwinning had behaald. Uit handen van burgemeester Don Bijl nam teamcaptain Nick Soetekouw de prijs in ontvangst.

We kijken terug op een geslaagd evenement dat in een volgend schooljaar navolging verdient.

Meer nieuws